Mapy do celów projektowych – sporządzanie.
Chcąc wybudować dom i uzyskać na to pozwolenie musisz zapatrzyć się w mapę celów projektowych. Geodeci mają różne sposoby i cenniki a ich realizacja ma zmienny okres oczekiwania, jednak wynosi on około paru tygodni do miesiąca.

Wszystko uzależnione jest od ustalenia dokładnych potrzeb. Wstępnie aktualizuje się mapę sytuacyjno-wysokościową, jednak często dodaje się do niej nowe informacje. Pod uwagę bierze się media takie jak: woda, gaz, czy elektryczność. Jeżeli nie znajdują się na terenie działki, trzeba wykonać większy pomiar terenu. Później należy udać się do urzędu o poświadczenie zrealizowania aktualizacji mapy sytuacyjno-wysokościowej, abyśmy sprawnie przechodzili przez następnie działania związane z budową budynku. Kopia dokumentu geodezyjno-kartograficznego przyda Ci się w różnych sytuacjach, np.:
• Podczas planowania zagospodarowania przestrzennego, jako załącznik,
• W trakcie wydawania decyzji o warunkach zabudowy, jako załącznik,
• W czasie zgłaszania robót budowlanych, które nie potrzebują zgody na budowę, jako załącznik.

Warto sprawdzić co oferują lubelscy geodeci, gdyż ich praca wspiera nasze działania podczas wielu codziennych czynności. Biuro Geodezyjne Galileo na pewno wesprze poradą, jak i swoimi przedsięwzięciami.

Bardzo istotnym atutem geodety jest sprzęt jaki posiada. Firma Galileo wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania pomiarowe. Satelitarne systemy GPS, laserowe tachimetry pozwalające na pomiar obiektów niedostępnych, precyzyjne niwelatory optyczne, licencjonowane oprogramowanie komputerowe… Sprawdź nas!

Galileo Biuro Geodezji

Inż. Artur Kocki
ul. Diamentowa 4a
20-447 Lublin

e-mail: galileogeodezja@wp.pl

tel. 792 236 497

Godziny otwarcia: pn.- pt. 8-16